Değerli Başakşehirliler,


29 Mart yerel seçimlerinde "Başakşehir İstanbul'un yeni ve modern vitrini olacak" iddiasıyla Belediye Başkanlığına talip oldum. Kampanya sürecinde şahsıma gösterdiğiniz sıcak ilgiye ve seçimde vermiş olduğunuz desteğe teşekkür ederim. Tercihini başka adaylardan yana kullanan hemşerilerime de demokrasi kültürümüze yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ederim.

Artık seçim geride kaldı ve önümüzde uzun ve zorlu bir hizmet süreci var. Başakşehir'i hep birlikte insanca yaşamanın, kardeşçe paylaşmanın ve sevgiyle kucaklaşmanın sembolü yapacağız.


Bir yandan belediyemizin kuruluş ve çalışma organizasyonunu sürdürürken, diğer yandan "Başakşehir'in öteki yüzü" olarak adlandırılabilecek mahallelerimizin, Bahçeşehir ve Başak mahalleleri gibi temel altyapılarının tamamlanması, sosyal donatı ve yeşil alanlarının yeterli hale getirilmesi için aşkla ve şevkle çalışacağız.

Hangi mahallede yaşarsa yaşasın bütün hemşerilerimizin Başakşehirli olmanın ayrıcalığını hissetmesini, şehirde yaşadığının farkına varmasını amaçlıyoruz.

Yapacağınız demokratik katılım ve "birlikte yönetim" ilkemize vereceğiniz destekle bunu hep birlikte başaracağız.


Av. Mevlüt UYSAL
Başakşehir Belediye Başkanı

© 2015 Tüm hakları Başakşehir Belediyesi’ne aittir.

SPOR PARKLARI Başakşehir Belediyesi hizmetidir.